Заміна картриджів попереднього очищення (перші 3 ступені очищення)

Картриджі попереднього очищення в системі зворотнього осмосу для беруть на себе основне навантаження з очищення, утримуючи хлор, іржу, окалину, пісок, мул та інші механічні домішки. Вчасно зроблена заміна нижнього ряду картриджів продовжить термін служби дорожчий за ціною і головного елементу, що фільтрує зворотнього осмосу - мембрани.
Заміна фільтрів для води повинна відбуватися один раз в 3-6 місяців в залежності від якості подачі води на фільтр і кількості споживаної очищеної води.
Сервісний центр компанії JustWater спростить цю задачу. Заміна картриджів фільтрів не принесе Вам клопоту. При кожному обслуговуванні наші майстри заповнюють акт виконаних робіт, що дозволяє контролювати регламент виконаних і майбутніх сервісних робіт. Строгий облік даних дозволяє оператору call-center своєчасно зв'язатися з вами нагадати вам про необхідність заміни картриджів, погодивши візит сервіс-майстра в зручний для вас час і день.
Майстра можна викликати і самостійно, звернувшись за адресою вул.Лаврська, 4, або зателефонувавши за телефоном (044) 35 373 35; (050) 355 282 29, а так же, залишивши заявку на сайті.

На всі роботи майстра поширюється гарантія.

УВАГА! Вам не треба закуповувати матеріали перед візитом майстра самостійно. Спеціаліст буде у Вас з повним комплектом всього необхідного для робіт. Сервісний центр JustWater не використовує матеріали "mass market". Ретельно відібрані виробники відомих брендів картриджів та інших витратних матеріалів технологом компанії гарантує кращу якість і ціну.