Аналіз води

Хімічний аналіз потрібно проводити не тільки на підприємствах і організаціях, а й в житловому секторі. Мова йде про свердловинах і інших джерелах постачання водою індивідуальних будинків, котеджних селищ або квартир. Бурхливе зростання заміського будівництва викликав і необхідність постачання людей питною водою. За її якістю потрібно строго стежити. Пробурили на ділянці свердловину - здайте воду для оцінки в тільки спеціалізовану лабораторію. І тільки потім будьте спокійні за своє здоров'я!. Не покладайтеся на аналіз води сусідів. Відстані від свердловини до свердловини може не перевищувати 3-10м., Але відрізнятися за основними показниками, що суттєво відрізнятиме вартість обладнання для доочистки води.

При аналізі хімічного складу визначають наявність і кількість різних домішок. Розвиток промисловості призводить до того, що вода може містити часом абсолютно будь-які хімічні речовини, в тому числі і дуже небезпечні для здоров'я. У воді можуть бути присутніми метали: алюміній, свинець, залізо, марганець, мідь і інші. Нерідко експерти виявляють наявність різних нафтопродуктів. Також у водопровідній воді знаходять хлор з перевищенням гранично допустимої концентрації і інші неприємні «добавки». Багато з них, поступово накопичуючись в організмі, здатні викликати серйозні захворювання.

На сьогоднішній день, не дивлячись на розвитку нових технологій, і на безліч оголошень про «безкоштовному» аналізі води, потрібно ретельно поставитися до вибору лабораторії, яка буде проводити аналіз вашої води. Лабораторія повинна мати сертифікацію, дозвіл на лабораторні дослідження, бути незалежною, мати окреме приміщення з сучасним обладнанням і належними лабораторними умовами.

ЯК ПРАВИЛЬНО СОБРАТЬ ВОДУ ДЛЯ ЛАБОРАТОРНИХ ДОСЛІДЖЕНЬ?

  1.     Необхідна чиста пластикова пляшка з-під води об'ємом близько 1,5 л. Зверніть увагу! Можна використовувати пляшку тільки з вузькою шийкою. Не можна збирати воду в банку, 5-ти літровий бутель або каністру, пляшку з під газованої води або солодких напоїв.
  2.     Промити ємність відбирається водою, і спустивши воду з крана протягом 5 хв, підставити пляшку під натиск води.
  3.     Наповніть пляшку до країв. Щільно закрити ємність кришкою під напором води, не допускаючи повітря всередину, протягом не більше 2-5 годин (в залежності від температури повітря, пори року).
  4.     Попередньо домовитеся з лабораторією про час свого візиту до них.
  5.     Визначте показники, на які хочете зробити дослідження, що б правильно зробити вибір, проконсультуйтеся з нашим фахівцем.
  6.     Ви можете, за домовленістю, привезти воду в наш офіс і ми доставляємо її в лабораторію.


 
Виходячи з аналізу води, кваліфікований фахівець нашої компанії проконсультує вас щодо якості наданої води і дасть рекомендації по її очищенню, їли така буде потрібно.

Бережіть здоров'я! І пийте чисту воду!