Підтримка клієнтів

Сервісному обслуговуванню та технічної підтримки наших клієнтів ми приділяємо особливу увагу.

Професійний Сервісний центр компанії JustWater надає свої послуги з обслуговування систем водопідготовки вже більше 11 років.

Сервісний центр складається з монтажно-сервісних бригад, до складу яких входять фахівці, що мають досвід роботи в обслуговуванні систем фільтрів для очищення води більше 5 років. Спеціально розроблене програмне забезпечення дозволяє організувати оперативне та якісне виконання сервісного обслуговування водоочисного обладнання наших клієнтів.

Якісне сервісне обслуговування забезпечує високу ефективність і тривалий термін роботи обладнання. Системи водоочистки є складними інженерними пристроями, тому сервісні роботи повинні виконуватися професійно і точно в терміни.
Ефективність роботи систем очищення води залежить від режимів експлуатації та технічного обслуговування. Періодичне обслуговування і регулювання фільтрів забезпечують високу ефективність роботи обладнання, а Ви економите свої кошти, забезпечивши тривалу і якісну роботу системи очищення води.
Всі сервісні роботи виконуються висококваліфікованими інженерами відповідно до норм і вимог виробників водоочисного обладнання. На всі види сервісних робіт надається гарантія якості.
Якщо ви придбали систему очищення води в нашому магазині, то на вашу згодою, адміністратор сервісного центру, зручним вам способом, буде повідомляти про що підійшло часу для сервісних робіт. Всі встановлені  системи фіксуються в спеціальній базі даних, що виключає пропущення сервісу, таким чином ми точно знаємо в якому стані на даний момент ваш фільтр для води і коли він потребує наступного обслуговування.

Якщо ви новий клієнт, і плануєте, монтаж фільтрів для води або у вас вже встановлено обладнання і ви бажаєте обслуговувати систему в нашому Сервісному Центрі JustWater, просто передзвоніть нам за тел. +38 050 355 28 29 або залиште заявку на сайті http://justwater.com.ua/servis., Вибравши відповідну послугу. Ми зв'яжемося з вами, як тільки отримаємо повідомлення.

Будьте здорові! Бережіть себе і свою сім'ю!