Установка біологічної очистки побутових стічних вод EcoTron 10LS

    - система біологічної очистки стоків - це завжди свіже повітря навколо вашого будинку

    - висока якість комплектуючих і ретельний інженерний підхід

    - продумана автоматика - працює надійно, без участі користувача

    - наявність анаеробної зони дає можливість автономно працювати при аварійних відключеннях електроенергії

Детальніше

92 092 грн

Установки EcoTron розроблені для використання в місцях, де немає можливості підключитися до централізованої каналізації: в приватних будинках, котеджах, на дачах. Установка виготовляється на заводі у вигляді модульно-блокової конструкції, що дозволяє мінімізувати підготовчі будівельні роботи, а розроблена нашими фахівцями технологія дозволяє звести до мінімуму обслуговування системи. Біологічне очищення здійснюється за допомогою мікроорганізмів, які розкладають і окислюють органічні забруднення, присутні в стічних водах, при цьому виділяють енергію і розмножуються.
Для сімей 5–12 чел, Які проживають в заміських будинках, котеджах, на дачах.
 

Які відбудуться зміни після покупки установки?

 •     ви забудете про появу неприємних запахів навколо вашого будинку
 •     завдяки високому ступеню очищення стічної води грунт і рослини не забруднюються нітратами
 •     ви забудете про питання асенізації
 •     продумана інженерами конструкція дозволяє приймати залпові скиди стічної води без зниження ефективності очищення зберігаючи компактні розміри

Принцип роботи заснований на комбінації механічних і біологічних методів очищення. Крім того, завдяки поєднанню анаеробних і аеробних процесів ступінь очищення стічних вод може досягати 97-98%. Осад і грубі частинки відділяються в зоні механічного очищення за допомогою спеціальної камери затримки. Після стадії механічного очищення стічні води потрапляють спочатку в анаеробну зону, де проходять реакції денітрифікації. Після анаеробної зони стічні води надходять в аератор, де відбувається дрібнопухирцевих насичення киснем повітря. Безліч мікроорганізмів, складових активний мул, перебуваючи в стічної рідини, поглинає забруднюючі речовини всередину клітини, де вони під впливом ферментів піддаються біохімічним перетворенням, тим самим очищаючи стічні води. Седиментація активного мулу відбувається у вторинному відстійнику, подальше виведення очищеної води з установки здійснюється ерліфтом. Активний мул з вторинного відстійника автоматично і регулярно відводиться в первинний відстійник для поліпшення процесу очищення стічних вод.

 • Тип системи:Очистка сточных вод
 • Продуктивність:0,8 м3/ч-1,8 м3/ч
 • Країна-виробник:Україна
 • Електроживлення:230 В, 50 Гц
 • Потужність компресора:60
 • Висота:2000
 • Діаметр:1540

Установка очищення побутових стічних вод EcoTron вимагає мінімального обслуговування.

Для затримки великих забруднювачів (туалетний папір, залишки їжі і т. Д.), Що надходять разом зі стічними водами в установку, призначена камера затримки великих домішок, яку необхідно періодично очищати.

В результаті роботи з часом в установці буде накопичуватися відпрацьований активний мул, який необхідно видаляти в середньому один раз на рік.