Фільтри

Виробник
Тип картриджу
Країна-виробник

Мінералізатори Товарів у наявності: 7

Показані 1 - 7 із 7 пунктів
 • 425 грн

  Мінералізатор польського виробника призначений для використання в системах зворотного осмосу торгової марки Fitaqua. Являє собою спеціально підібрану суміш мінеральних гранул. Використовується на заключному етапі водопідготовки.Підходить для аналогічних систем інших виробників.

  425 грн
 • 639 грн

  AquaCalcium — картридж з новою мінеральною композицією, який збагачує воду життєво важливим елементом – кальцієм – самим розповсюдженим макроелементом в організмі людини.

  639 грн
 • 199 грн

  Мінералізатор для використання в системах зворотного осмосу Ecosoft. Містить в собі суміш гранул мінералів (калій, кальцій, натрій, магній). Використовується на заключному етапі водопідготовки.

  199 грн
 • 210 грн

  Мінералізатор польського виробника призначений для використання в системах зворотного осмосу торгової марки Aquafilter. Являє собою спеціально підібрану суміш мінеральних гранул. Використовується на заключному етапі водопідготовки.Підходить для аналогічних систем інших виробників.

  210 грн
 • 240 грн

  Мінералізатор Aquafilter AIMRO польського виробника призначений для використання в системах зворотного осмосу торгової марки Aquafilter. Являє собою спеціально підібрану суміш мінеральних гранул. Використовується на заключному етапі водопідготовки.Підходить для аналогічних систем інших виробників.

  240 грн
 • 495 грн

  Лінійний фільтр Aquafilter AIFIR-200 для подщелачивания і мінералізації води.

  495 грн
 • 375 грн

  Високоякісний лінійний двоступеневої вугільний мініралізований картридж - типу TWIST. Aquafilter FFCCM-TW виготовлений з активованого вугілля і минерализующих речовини, сертифікованих NSF для систем зворотного осмосу Aquafilter EXCITO-OSSMO.

  375 грн
Показані 1 - 7 із 7 пунктів