Фільтри

Виробник
Країна-виробник

Крани Товарів у наявності: 7

Показані 1 - 7 із 7 пунктів
 • 540 грн

  Кран одинарний призначений для подачі очищеної води для систем зворотного осмосу. Відмінною особливістю є якість виготовлення та матеріалів. Відсутність потойбічних смаків і запахів води, після проходження по крану. Кран має один вентиль.

  540 грн
 • 279 грн

  Кран одинарний  Наша Вода WDF104 призначений для подачі очищеної води для систем зворотного осмосу. Відмінною особливістю є якість виготовлення та матеріалів. Відсутність потойбічних смаків і запахів води, після проходження по крану. Кран має один вентиль.

  279 грн
 • 469 грн

  Кран одинарний Ecosoft WDF018A2 призначений для подачі очищеної води для систем зворотного осмосу. Відмінною особливістю є якість виготовлення та матеріалів. Відсутність потойбічних смаків і запахів води, після проходження по крану. Кран має один вентиль.

  469 грн
 • 479 грн

  Кран подвійний WDFH0122AA2HCL twin від торгової марки Наша Вода призначений для подачі очищеної води для систем зворотного осмосу з мінералізатором. Відмінною особливістю є наявність двох вентилів - для очищеної і додатково мінералізованої води.

  479 грн
 • 640 грн

  Кран подвійний призначений для подачі очищеної води для систем зворотного осмосу з мінералізатором. Відмінною особливістю є наявність двох вентилів - для очищеної і додатково мінералізованої води.

  640 грн
 • 1 040 грн

  Кран подвійний типу Модерн Aquafilter  для очищенной воды призначений для подачі очищеної води для систем зворотного осмосу з мінералізатором. Відмінною особливістю є наявність двох вентилів - для очищеної і додатково мінералізованої води.

  1 040 грн
 • 749 грн

  Кран кульовий подвійний Модерн WDF0241AA2  для очищенной воды призначений для подачі очищеної води для систем зворотного осмосу з мінералізатором. Відмінною особливістю є наявність двох вентилів - для очищеної і додатково мінералізованої води.

  749 грн
Показані 1 - 7 із 7 пунктів