Фільтри

Виробник
Країна-виробник

Вода для офісу / кафе / ресторану Товарів у наявності: 9

Показані 1 - 9 із 9 пунктів
 • 9 800 грн

  Система являє собою оригінальне конструкторське рішення, що володіє не тільки компактністю, але і значно вищої продуктивністю по очищеній воді, в порівнянні зі стандартними системами побутового осмосу. RO300 - це високопродуктивна компактна система зворотного осмосу з насосом для офісів, кав'ярень, ресторанів і для приватного використання вдома.

  9 800 грн
 • 10 360 грн

  Система являє собою оригінальне конструкторське рішення, що володіє не тільки компактністю, але і значно вищої продуктивністю по очищеній воді, в порівнянні зі стандартними системами побутового осмосу. RO 400 - це високопродуктивна компактна система зворотного осмосу з насосом для офісів, кав'ярень, ресторанів і для приватного використання вдома.

  10 360 грн
 • 11 799 грн

  Вибрати якість води у себе вдома можна самому. З фільтром AquaPoint у вас з'явиться 6 зрозумілих рішень для різних проблем води. Просто підберіть потрібні картриджі і насолоджуйтеся життям в вашому домі без зайвих турбот. У будь-який час можна зробити якість води у вашому будинку ще краще. До фільтру AquaPoint легко підключається фільтр комплексного...

  11 799 грн
 • 8 149 грн

  Ecosoft F728DISP - компактний сучасний диспенсер, зручний для наливу питної охолодженої води і отримання гарячої води, для приготування чаю і кави. Головною перевагою диспенсеров Ecosoft F728DISP є можливість їх підключення до постійної системі очищення води на базі зворотного осмосу.

  8 149 грн
 • 17 422 грн

  Фільтр зворотного осмосу Ecosoft RObust 1000. Система являє собою оригінальне конструкторське рішення, що володіє не тільки компактністю, але і значно вищої продуктивністю по очищеній воді, в порівнянні зі стандартними системами побутового осмосу. Завдяки високій швидкості фільтрації установка є оптимальним рішенням для розміщення в кафе і ресторанах.

  17 422 грн
 • 27 538 грн

  RObustPro - це унікальна пропозиція для справжніх професіоналів кухні та поціновувачів смачної кави. Використання многостадийной технології очищення води забезпечує наявність смачної води для пиття, а також гарантує захист кавомашини від накипу і інших забруднень. Кольорове рішення на вибір.

  27 538 грн
 • 44 398 грн

  Система зворотного осмосу Ecosoft Robust 3000 спеціально створена для підготовки води, призначеної для приготування їжи та кави. Фільтр не тільки забезпечує високу якість очищення води, але й захищає нагрівальні елементи обладнання для приготування кави (кавоварки та кавомашини) від утворення накипу. 150 літрів у годину, помпа для підвищення тиску,...

  44 398 грн
 • 23 604 грн

  RObust 1500 - це 1500 л чистої і смачної питної води на добу у вас під рукою. За якість води відповідає технологія зворотного осмосу. Крім високої продуктивності, унікальність RObust 1500 в SmartLight підсвічуванні. Фільтр не тільки вражаючим, але і розумним. Тепер він сам розповість вам, в якому режимі працює і нагадає про сервіс світловою індикацією. Це...

  23 604 грн
 • 10 920 грн

  Система являє собою оригінальне конструкторське рішення, що володіє не тільки компактністю, але і значно вищої продуктивністю по очищеній воді, в порівнянні зі стандартними системами побутового осмосу. RO 500 - це високопродуктивна компактна система зворотного осмосу з насосом для офісів, кав'ярень, ресторанів і для приватного використання вдома.

  10 920 грн
Показані 1 - 9 із 9 пунктів