Фільтри

Виробник
Країна-виробник

Механічні фільтри Товарів у наявності: 36

на сторінку
Показані 1 - 12 із 36 пунктів
 • 11 799 грн

  Вибрати якість води у себе вдома можна самому. З фільтром AquaPoint у вас з'явиться 6 зрозумілих рішень для різних проблем води. Просто підберіть потрібні картриджі і насолоджуйтеся життям в вашому домі без зайвих турбот. У будь-який час можна зробити якість води у вашому будинку ще краще. До фільтру AquaPoint легко підключається фільтр комплексного...

  11 799 грн
 • 1 649 грн

  Картріджний фільтр Ecosoft BB20 - Висока ефективність очищення води від механічних домішок і зважених речовин - Висока надійність і якість фільтруючого елемента і комплектуючих - Немає зливу в каналізацію - економія води - компактність

  1 649 грн
 • 1 290 грн

  Колба фільтра попереднього очищення ECOSOFT  ВВ10 для видалення з води механічних домішок (піску, мулу, іржі і т. П.). Захищає і подовжує термін експлуатації основного обладнання для водопідготовки, а також сантехніки, побутової техніки, труб, запірної арматури.

  1 290 грн
 • 415 грн

  Фільтр для холодної води Ecosoft 1/2" призначений для попереднього очищення води від всіх типів механічних домішок. Вхідний в комплект поліпропіленовий змінний картридж ефективно видаляє з води мул, пісок, іржу та окалину. Фільтр підходить як для систем водопідготовки житлових об'єктів, так і для комерційного використання.

  415 грн
 • 432 грн

  Фільтр для холодної води Ecosoft 3/4" призначений для попереднього очищення води від всіх типів механічних домішок. Вхідний в комплект поліпропіленовий змінний картридж ефективно видаляє з води мул, пісок, іржу та окалину. Фільтр підходить як для систем водопідготовки житлових об'єктів, так і для комерційного використання.

  432 грн
 • 650 грн

  Фільтр  призначений для ефективної механічної очистки гарячої води господарсько - побутового призначення. Конструкція фільтра спеціально розроблена для надійної роботи з водою високої температури (до 80 °).

  650 грн
 • 1 448 грн

  Промиваємий фільтр тонкого очищення забезпечує безперервну подачу фільтрованої води. Фільтр тонкого очищення перешкоджає проникненню сторонніх тіл, зокрема, часток іржі, волокон або піщинок. Фільтр володіє компактними розмірами, та спроектований для монтажу в місцях з обмеженим вільним простором.

  1 448 грн
 • 2 758 грн

  Промиваємий фільтр тонкого очищення забезпечує безперервну подачу фільтрованої води. Фільтр тонкого очищення перешкоджає проникненню сторонніх тіл, зокрема, часток іржі, волокон або піщинок. Фільтр володіє компактними розмірами, та спроектований для монтажу в місцях з обмеженим вільним простором.

  2 758 грн
 • 3 134 грн

  Промиваємий фільтр тонкого очищення HONEYWELL FF06 3/4AAM забезпечує безперервну подачу горячої фільтрованої води. Фільтр тонкого очищення перешкоджає проникненню сторонніх тіл, зокрема, часток іржі, волокон або піщинок. Фільтр володіє компактними розмірами, та спроектований для монтажу в місцях з обмеженим вільним простором.

  3 134 грн
 • 1 586 грн

  Промиваємий фільтр тонкого очищення Honeywell FF06 3/4 AA забезпечує безперервну подачу фільтрованої води. Фільтр тонкого очищення перешкоджає проникненню сторонніх тіл, зокрема, часток іржі, волокон або піщинок. Фільтр володіє компактними розмірами, та спроектований для монтажу в місцях з обмеженим вільним простором.

  1 586 грн
 • 2 100 грн

  Абсолютно новий асортимент корпусів з антимікробної захистом від італійської компанії Atlas Filtri. Фільтр Atlas DP Big Sanic 20BB 1 "типу Big Blu 20" призначений для механічного очищення холодної води.

  2 100 грн
 • 1 680 грн

  Абсолютно новий асортимент корпусів з антимікробної захистом від італійської компанії Atlas Filtri. Фільтр Atlas DP Big Sanic 10BB 1 "типу Big Blu 10" призначений для механічного очищення холодної води.

  1 680 грн
Показані 1 - 12 із 36 пунктів