Фільтри

Виробник
Країна-виробник

Проточні фільтри Товарів у наявності: 6

Показані 1 - 6 із 6 пунктів
 • 11 799 грн

  Вибрати якість води у себе вдома можна самому. З фільтром AquaPoint у вас з'явиться 6 зрозумілих рішень для різних проблем води. Просто підберіть потрібні картриджі і насолоджуйтеся життям в вашому домі без зайвих турбот. У будь-який час можна зробити якість води у вашому будинку ще краще. До фільтру AquaPoint легко підключається фільтр комплексного...

  11 799 грн
 • 1 799 грн

  Система Ecosoft Absolute є продуктом інтелектуальної праці українських інженерів і спеціально оптимізована для вітчизняних умов використання.✓ доступ до питної води 24/7/365✓ технологія Ecomix®, створена спеціально для української води✓ найвигідніший спосіб отримання питної води з існуючих

  1 799 грн
 • 1 369 грн
  Акція!

  Проточний потрійний фільтр Ecosoft Standard об'єднує в собі високу якість очищення з максимальною економічною ефективністю. Система забезпечує комплексну поетапну очистку питної води, яка здійснюється в 3 стадії. Картриджі для трьох ступенів фільтрації виробляються в Україні на НВО Екософт з використанням імпортних матеріалів і сорбентів.

  1 369 грн
 • 1 946 грн

  Ультрафільтраційний фільтр Aquafilter FP3-HJ-K1 є проточним фільтром високого ступеня очищення. Цей фільтр є альтернативою зворотноосмотичної фільтрам (наприклад, якщо установка накопичувального бака зворотного осмосу разом з системою дренажу води проблематична).

  1 946 грн
 • 1 563 грн

  Проточний фільтр Aquafilter FP3-K1 об'єднує в собі високу якість очищення з максимальною економічною ефективністю. Система забезпечує комплексну поетапну очистку питної води, здійснювану в 3 стадії.

  1 563 грн
 • 440 грн

  Змішувач - фільтр Aquafilter з картриджем FC2001, що містить активоване вугілля з шкаралупи кокосового горіха.

  440 грн
Показані 1 - 6 із 6 пунктів