Список товарів виробника Bluefilters

В галузі систем водоочистки Bluefilters Group зарекомендувала себе надійним виробником і постачальником фільтрів для води та їх комплектуючих. Компанія не тільки відповідає, але навіть випереджає потреби своїх клієнтів.
Заангажованість фірми Bluefilters Group в партнерську співпрацю проникає всю організацію і призводить до відмінної якості продуктів, послуг та підтримки, які пропонує фірма. Саме близька кооперація з покупцями наших фільтрів дає можливість зрозуміти їх потреби і надати їм якомога кращі рішення, що в кінцевому підсумку призводить до максималізації прибутку обох сторін.
У сьогоднішні сильно конкурентні часи Bluefilters Group не ігнорує обопільну вигоду, до якої може призвести безпосередня комунікація. Ми орієнтовані на клієнта і роботу в його користь! Фільтри Bluefilters залишають "низькі сліди вугільної енергетики" (low carbon footprint). Це означає, що весь процес виробництва товару, починаючи з видобутку сировини, через виробництво, по склад і переробку, характеризується мінімальної емісії парникових газів.

Показані 1 - 2 із 2 пунктів
  • 646 грн

    У природі чиста вода - дощова або тала - проходячи крізь гірські породи, насичується корисними мінералами, набуваючи м'який, делікатний смак, і наповнюється енергією жізні.Чтоби у себе вдома ви могли пити таку ж воду, спеціально для систем зворотного осмосу розроблений біокерамічний картридж TM Bluefilters [AC-IL-BIO].

    646 грн
  • 624 грн

    Фільтр для душу Bluefilters AWF-SWR-P-ANM-S з засипанням нанокластери. Найекономічніший спосіб фільтрації води міського водопроводу. Фільтр для душа усуває механічні домішки більше 150 мкм, усуває хлор і хлорорганічні сполуки, зменшує подразнення шкіри і запобігає її зневоднення, захищає труби у ванній, та в душовій кабінки.

    624 грн
Показані 1 - 2 із 2 пунктів