Список товарів виробника Chemviron Carbon

Chemviron- компанія, яка є світовим виробником, постачальником і розробником активованого вугілля, інноваційних систем очищення, технологій і послуг для оптимізації виробничих процесів з очищення води, а так само вносить свій внесок за безпеку навколишнього середовища у всьому світі.

Chemviron- компанія, яка є світовим виробником, постачальником і logoCarbon.pngрозробником активованого вугілля, інноваційних систем очищення, технологій і послуг для оптимізації виробничих процесів з очищення води, а так само вносить свій внесок за безпеку навколишнього середовища у всьому світі. Chemviron- компанія, яка є світовим виробником, постачальником і розробником активованого вугілля, інноваційних систем очищення, технологій і послуг для оптимізації виробничих процесів з очищення води, а так само вносить свій внесок за безпеку навколишнього середовища у всьому світі.
  Вперше в 1942 році компанія виробила активоване вуглецевий продукт з використанням битуминозного вугілля, для потреб армії США, і це стало початком фірми тепер відомої як Calgon Carbon Corporation.

Докладніше
Показані 1 - 1 із 1 пунктів
  • 5 600 грн

    Бітумінозний активоване вугілля Chemviron Carbon CENTAUR HSL 12x40 використовується для ефективного очищення води господарсько-побутового призначення від хлору, заліза, сірководню. Даний матеріал також відповідає за коректування запаху, смаку і кольору фільтрованої води.

    5 600 грн
Показані 1 - 1 із 1 пунктів