Список товарів виробника Fitaqua

Виробник фільтрів для води ТМ FITaqua - AMII Sp. z.о. о. (Польща) - є динамічно зростаюча компанія, а так само є одним з найбільших виробників систем фільтрації та очищення води в Європі. Багаторічний досвід роботи дозволяє виробляти ефективні та доступні системи фільтрації води. Компанія існує на ринку з 1977 року.

Виробник фільтрів для води ТМ FITaqua - AMII Sp. z.о. о. (Польща) - є динамічно зростаюча компанія, а так само є одним з найбільших виробників систем фільтрації та очищення води в Європі. Багаторічний досвід роботи дозволяє виробляти ефективні та доступні системи фільтрації води. Компанія існує на ринку з 1977 року.
  Бренд Fitaqua використовує матеріали, отримані виключно з Європи, які відповідають найвищим стандартам якості. Таким чином, фільтри і фільтруючі картриджі мають відповідні сертифікати по всьому світу, в тому числі польський - сертифікований Національним інститутом гігієни, що підтверджує високу якість і безпеку.
  Зобов'язання, багаторічний досвід і відкритість по відношенню до індивідуальних потреб клієнтів дозволило компанії досягти успіху. Споживачі в усьому світі оцінили ефективні, безпечні та сучасні системи фільтрації та очищення води Fitaqua.

 Сьогодні місія компанії полягає в тому, щоб забезпечити кращу якість води для кожного будинку і піклуватися про навколишнє середовище.

Докладніше
на сторінку
Показані 1 - 12 із 17 пунктів
 • 9 900 грн

  Система фільтрації води Fitaqua RO-5 очищає воду в квартирі або заміському будинку методом зворотнього осмосу. Системи відрізняються високою якістю, високою продуктивністю і надійністю. Устаткування виробляєтся на сучасному заводі в Польщі більше 20 років. Перед випуском на продаж, системи і комплектуючі проходять суворий контроль якості.

  9 900 грн
 • 10 200 грн

  Система фільтрації води Fitaqua RO-6 очищає воду в квартирі або заміському будинку методом зворотного осмосу, та має додатковий модуль для рН-корекції води (мінералізатор). Системи відрізняються високою якістю, високою продуктивністю і надійністю. Устаткування проводиться на сучасному заводі в Польщі більше ніж 20 років. Перед випуском системи і...

  10 200 грн
 • 10 400 грн

  Система фільтрації води Fitaqua RO-7 очищає воду в методом зворотного осмосу, та має додатковий модуль для рН-корекції води та структоризатор. Системи відрізняються високою якістю, високою продуктивністю і надійністю. Устаткування проводиться на сучасному заводі в Польщі більше ніж 20 років. Перед випуском системи і комплектуючі проходять суворий контроль...

  10 400 грн
 • 561 грн 590 грн -5%

  У природі чиста вода - дощова або тала - проходячи крізь гірські породи, насичується корисними мінералами, набуваючи м'який, делікатний смак, і наповнюється енергією жізні.Чтоби у себе вдома ви могли пити таку ж воду, спеціально для систем зворотного осмосу розроблений біокерамічний картридж TM Fitaqua [AC-IL-BIO].

  561 грн 590 грн -5%
  Зменшена ціна!
 • 189 грн

  Картридж з високоякісним активованим вугіллям з шкаралупи кокосового горіха вироблен у Польщі. Така структура дозволяє при тривалому контакті з водою, забезпечити високу якість очищення. Спеціально розроблений для видалення з води хлору та з'єднань на його основі.

  189 грн
 • 81 грн

  Картридж польського виробника ТМ Fitaqua використовується для видалення з води механічних домішок крупніше 1 мкм. Очищає воду від піску, бруду, мулу, іржі, пилку, вугільного пилу та інших забруднень.

  81 грн
 • 81 грн

  Картридж польського виробника ТМ Fitaqua використовується для видалення з води механічних домішок крупніше 5 мкм. Очищає воду від піску, бруду, мулу, іржі, пилку, вугільного пилу та інших забруднень.

  81 грн
 • 540 грн

  Кран одинарний призначений для подачі очищеної води для систем зворотного осмосу. Відмінною особливістю є якість виготовлення та матеріалів. Відсутність потойбічних смаків і запахів води, після проходження по крану. Кран має один вентиль.

  540 грн
 • 640 грн

  Кран подвійний призначений для подачі очищеної води для систем зворотного осмосу з мінералізатором. Відмінною особливістю є наявність двох вентилів - для очищеної і додатково мінералізованої води.

  640 грн
 • 425 грн

  Мінералізатор польського виробника призначений для використання в системах зворотного осмосу торгової марки Fitaqua. Являє собою спеціально підібрану суміш мінеральних гранул. Використовується на заключному етапі водопідготовки.Підходить для аналогічних систем інших виробників.

  425 грн
Показані 1 - 12 із 17 пунктів