Послуги

Ми надаємо послуги з монтажу та обслуговування фільтрів для води

Безкоштовний підбір обладнання

Існує величезна кількість різновидів фільтрів. Якщо ви впевнені в покупці, але не можете визначитись з фільтром – наші консультанти завжди готові вам допомогти. Фахівці нададуть відповідь на всі запитання. Ми допоможемо вибрати систему очищення саме для вас. Підберемо фільтр, картриджі і розповімо, як за ними доглядати.

Виїзд фахівця

Для установки і правильної роботи фільтру може знадобиться виїзд фахівця. Це можуть бути випадки, коли ви замовляєте фільтр, який має складності при монтажі або має нестандартні умови установки.

Заміна картриджів

Заміна картриджа в фільтрі – це обов’язкова умова отримання якісної води. Регулярна заміна відбувається раз в 3-6 місяців. Все залежить від типу фільтра, наповнювача і частоти використання. Ми попередимо вас про необхідність заміни по телефону.

Фахівці “Just Water” проводять заміну в 4 етапи:

  • Перевірка тиску і показників.
  • Дезінфекція та промивка колб спеціальним розчином.
  • Заміна мастила ущільнювача для герметичності.
  • Перевірка на протікання і поломки.

Монтаж фільтрів

Установка питного фільтра не вимагає особливих зусиль. Ви можете скористатися послугою нашого майстра або зробити це самостійно. Зателефонуйте нам і ми докладно розповімо, як правильно встановити фільтр. Якщо ж ви не хочете витрачати свої час і сили, то наші фахівці встановлять фільтр в день доставки з магазину.

Установка побутового фільтра вимагає особливих навичок, досвіду і спеціальних інструментів. Складність полягає в монтажі магістрального фільтра безпосередньо в водостічну трубу. Заради безпеки, рекомендуємо звернутися до фахівця. Ми встановимо фільтр для побутового використання в день доставки з магазину.

Обслуговування та ремонт системи очищення води

Фільтри для води не завжди працюють ідеально. Незважаючи на якість, існує ряд причин, коли потрібне втручання майстра:

  • Заміна трубок. При тривалому використанні в трубках з’являються бактерії і різні забруднення. Майстер проводить повну заміну трубок на нові.
  • Дезінфекція фільтра. При тривалому використанні або перерві, вода може застоюватися в фільтрі і викликати неприємний запах або розмноження мікроорганізмів. Майстер дезінфікує весь фільтр спеціальним розчином.
  • Промивання баку. Ємність, де зберігається чиста вода теж вимагає спеціального догляду, що запобігти появи бактерій.
  • Фільтри, де в якості елементу очищення використовується засипка, вимагають регулярного обслуговування. Майстер виймає використану засипку спеціальним інструментом і замінює її на нову.
  • Клапан, який використовується в деяких видах системи очищення, вимагає регулярного догляду та дезінфекції від бактерій і нальоту.
  • Ремонт. Поломка, що не вимагає додаткових деталей, усувається майстром в день приїзду. Якщо необхідно докупити запчастини, то менеджер узгоджує це з вами і майстер приїжджає з новими деталями для усунення неполадок.